V druhom roku života dieťa začína dariť fyzicky

V druhom roku života dieťa začína dariť fyzicky. Už to ide, ale pokles z času na čas, hesitantly opierky na nohy. S nezávislosť, dieťa dosiahne na to, čo potrebuje, zaplatí č pozornosť na hračky a trvá bodov, boxy, kozmetika svoju matku, svojho otca, noviny a iné “dospelých” veci. Dieťa môže mať zase dvere gombík, sa považujú za položky, on je záujem o predmety, ktoré sa mu nepodarilo dosiahnuť predtým. Všetky dospelých sa snažil odviesť dieťa z objektu ukončiť s jeho slzy.

Možno by ste sa mali snažiť využiť tento obyčajné veci pre jeho vlastný vývoj?

Pre tento účel ideálny pre hru s jačmeň, hrach, fazuľa, voda.

Obilné môžete naliať z veľkej nádobe do malej lyžičke, palm, plastový hrnček.

Ponúkajú dieťa zbierať rozptýlené hrach a fazuľa s prstami v rôznych oknách.

Voda, resp., ak chcete hrať lepšie vo vani. Dieťa bude milovať nalejte vodu z jedného Pohára do druhého. Plastová lyžica môžu byť plnené pokrmy. Hračky pre vybrané hrať vo vani, by nemalo byť ťažké, a plávajúce objekty by mali byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Ak sa rozhodnete pre upgrade vašej kúpeľni, ste na stránke.

Batoľatá sú často upozorňujú na elektrické spotrebiče, ktoré môžu viesť k mnohým problémy a vážne popáleniny a zranenia. Spotrebiče, ktoré sú tak atraktívne pre deti, môžu byť jednoducho nahradené hračky, je zvolená správne. Vzhľadom na túžbu omrvinky twist, zmenšiť, hodiť, push, a ponúknuť mu hračky s vhodných funkcií.

Detský volant s tlačidlá, páčky a bude milovať dieťa. Tlačenie tlačidiel, otáčanie páky, dieťa nielen rozvíja odtlačky prstov, ale aj učí pojmy ako “ľavica”, “vpravo”. Rovnaké funkcie majú hrať centier-rohože. Dieťa hrá týchto hračiek, nie len kliknutí sa zmení na gombíky, ale aj hudba a svetelné efekty. Súbežne s koordinácie pohybu a pozornosť, rozvíja pohyblivosť prstov.

Mimochodom, motoriky prstov môžu byť ovplyvnené nie menej zaujímavé hračky. Veľké tlačidlá s lanami, odbornej prípravy “soft topánky”, “tenisky” s káble – potrebné veci pre vaše dieťa. Oni nie len naučiť pozornosť, koordináciu pohybov. S hračkami, vaše dieťa bude učiť, aby unlace a čipky svoje vlastné topánky.

Hry s stavebných materiálov. Rôzne konštruktérov s veľkej časti rozvíjať nielen motoriky, koordinácie pohybov. Deti učiť slová, ktoré meno veľkosť a jednoduchý tvar súčiastok, ich farbu. Môžete začať stavať veže a domoch rovnakej farby a veľkosti kocky, postupne komplikujú hra doplniť počet kociek, a ich časti a rôznych farieb. V hre môžete požiadať dieťa predložiť červené kocky, zelené trojuholník. Postupne sa dieťa bude učiť sa identifikovať základné farby a tvary.

Všetky uvedené zručnosti a omrvinky môžu byť vyvinuté pomocou klasickej, milované hračky pyramídy. Musia sa to naučiť v niekoľkých etapách. Po prvé, pre hru používa veľký kruh. Dieťa by malo pochopiť princíp hry. Neodporúča sa držať prút pyramídy v kruhu, musíte urobiť pravý opak. Akonáhle sa dieťa naučí, aby sa zasadila krúžok do jadro pyramídy, môžete mu ponúknuť ďalšie dva krúžky. Krúžok pyramídy by mali byť natreté len v základných farieb a nemali by byť viac ako štyri počiatočnej fáze vývoja.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na www.Banaby.sk detský nábytok kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa