Tým z a

Mnozí věří, že sibship automaticky vést děti k přátelství a pochopení, i když to úplně tak není. Docela často, vyrůst, bratři a sestry se hádat, nebo ponechat komunikaci pouze ve formální podobě, a někdy dokonce jsou rozporuplné nepřáteli, prodloužením dětské rozmrzelosti v dospělosti. Bez měkké podporu a řádné výchovy nelze doufat v zázrak bratrské nebo ošetřovatelské lásky.

Jak pomoci svým dětem stát se přáteli, a ne odvrátit od sebe v dospělosti? Za prvé, je třeba přijmout to, že jak bychom chtěli, sestry a bratři – soupeři za lásku rodičů, za pochvalu a dárky, za jejich pozornost a péči. Je to nevyhnutelné, protože s narozením každého dítěte, část lásky rodičů se přenáší i na něj, a starší děti budou cítit ztrátu. Studie psychologů potvrzují. Proto se ve výchově více dětí, je třeba celou dobu pamatovat.

V žádném případě nelze vést jako argument pro dítě specificky, nejen jako nějakou frázi “vy nativní”. Můžete kolik chcete, říkat dítě o významu krve a příbuznosti, ale komunikace vždy vychází z náklonnosti, společné zájmy, a sibship jen drží pohromadě tuto každodennost. To je důvod, proč nelze konstatovat neustále skutečnost příbuznosti, aby táhnout za jeden provaz děti, to vypadá, jak se snaží dosáhnout od nich poslušnost a někdy i posunout na vyšší řadu povinností. Děti nemohou pochopit význam tohoto spojení z důvodu věku a může nastat efekt odmítnutí.

Při výchově není možné objednat zájmy jedno dítě v oběť pro druhé. Velmi často nejstarší dítě promění v a chůvu, když mladší děti, že jen málo přispívá k přátelství a lásce. To bylo oprávněné v době, kdy v rodině bylo hodně dětí a rodiče byli nuceni pracovat po celý den. Teď, když tam jsou školky, hlídání dětí, různé hrnky a dětské skupiny – zbytečně. Ať už by byl rozdíl ve věku, každé dítě potřebuje svůj vlastní prostor, čas, své hračky a oblečení, takže když staršímu dítěti předávají mladší, aby trávil veškerý svůj čas s ním, je to snadný způsob, jak přimět starší nenávidět mladší. Možný je i další možnost, když je starší, se snaží nějak kompenzovat to, co se děje, začíná několik , a rodiče kritizován, že v tomto, aniž by ukazovat . Nemusíte to dělat, protože dítě může být, je třeba vrátit se na ten věk a prožít něco znovu a znovu, aby se stal intimní s mladším a najít nějaký bod kontaktu.

Sponzor tento článok: Poľský obchod s materace dla dzieci a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – lacne detske izby a Ceska Republika – dětské polštářky