Později už mladá žena, úplně se umí krásně obléknout

Později už mladá žena, úplně se umí krásně obléknout, maloval, zastrčit vlasy, atd.. (Dobře, pokud existuje koho učit, když tam je pochopení, že to taky potřebuju a trpělivost učit, a pokud ne?)

Samozřejmě, není to stojí za to ve školním věku aplikovat na obličej několik vrstev tonální krém a oční stíny, módní oblečení neznamená nutně mini sukni a halenku s obrovskými výstřihy, není žádoucí, aby se kazit nohy, podpatky 10 cm, ale i přesto je skvělé, když holka chápe, že krása ženy je důležité a potřebné, a především jí samotné, rozvíjí chuť, učí správně vybrat krásné a pohodlné oblečení a obuv, pečovat o své tělo, pečovat o své zdraví a tak dále

Není to stojí za to mladá žena se nestydí své krásy a vůbec sledovat sami sebe, protože “osoba nátěru — to není věc”, a “není slušné”, “studium “. Protože se stává, že dívka ani nevidí smysl následovat za sebou, protože v knihách ženy milují (Zde si můžete koupit koberec dětský) častěji za “krásnou duši”, “laskavost”, “svobodné myšlení”, “inteligence a kultivovanosti”. A tak to jí půjčit. Tím více “studium “.

Vraťme se zpět do tématu rodiny a dospívající bez rozlišování pohlaví, lze shrnout, že v mé hlavě včerejší dítě se začíná stále častěji objevovat zajímavé myšlenky. Například: “Rodiče, určitě ve všem vždy pravdu. Oni mě krmí a oblékají, jsme tam, kde žít. Musím jim jen udělat radost. Ale proč se mnou nikdo není přátelský? Proč se mnou nemají zájem chlapci (dívky)? Já totiž nikdy nikoho (a), a to i na (koupit zde) urážky neodpověděl(a), protože děti jsou tak vychovaní nejsou. Proč mě vzít do své společnosti? Proč beze mě slaví konec čtvrtletí a narozeniny, i když, pokud potřebujete vyřešit složité puzzle, vždy vzpomínají na mně? Asi je ve mně něco špatně? Může, jen jsem horší než ostatní, a odsouzen(a) na osamělost? Může, a není třeba pro mě snažit se s nimi přiblížit, proč? Protože vychovaní lidé a nikomu …”

Přicházejí a jiní ne velmi zdravé myšlenky: “já Jsem nikoho (a). Nejsem horší než ostatní. Já jsem se podílel(a) ve svých hrách, protože to je nicnedělání. Se mnou nikdo není přátelský, a pro pomoc v jejich studiu všichni běží. To znamená, že všechny a pokrytci, a já jsem jeden(a) je správný(aja) a upřímný(aja). A já sám(a) ne, chci být s nimi a být přátelé, ne jméno a ne!” a tak dále

Nebudu dávat všechny možné varianty. Dobré je tady (obchod Banaby) málo.

Takže, přátelé ne, koníčků jako takové taky. Hlavním cílem dospívající stanou se učit bez trojky (není “hodně vědět a zajímat nad rámec školní program”, a to “ne dostávat trojky”). Aby rodiče nadával a není . (O vztahu otců a dětí na webových stránkách “Solární ruce” tam je dobrý článek. To se nazývá “Bývá už hodně rodičovské lásky?” Čtěte zde).
Čas jde, tady je konec školy, v kolektivu, obvykle složit již nefunguje a je nepravděpodobné, že vyjde.

Ale mají novou šanci něco budovat a stavět, je to instituce, vysoká škola nebo univerzita. Jsou tam noví lidé, nikdo nikoho nezná, je možné, že něco v sobě změnit, zapomenout na minulost a přiblížit se k těmto lidem. Společně musí překonat tolik a tolik naučit, to je skvělá půda pro silné přátelství. Hodně ukáže nikoho, a přátelé, jak u někoho a školní, často se objevují, jak se říká, “na celý život”. Ale i zde jsou úskalí.