Jeśli wracać do nieudanym walk

Jeśli wracać do nieudanym walk, to główna kwestia w tym, co poszło nie tak?

Allegri ponownie znajduje się pod ostrzałem krytyki za swój wybór podstawowego składu. W środę go skrytykował za brak , w niedzielę – . I to na tle tego, co sam Max nazywał spotkanie z Interem” gry drużyn ubiegających się o tytuł. Logiczne czy zostawić w zapasie najlepszy zawodnik w historii klubu w najważniejszej grze początku sezonu?

Ale tu pojawia się inny problem, gdy masz w magazynku pełno fajnych piłkarzy: jak zadowolić wszystkich? Być może trener po prostu nie chce drastycznie zmniejszyć czas gry Mario , obawiając się jego reakcji na kształt tego, który był w “Bawarii”, gdy bawarczycy zakupione Robert Lewandowski. Niby logiczne, ale nie , ani horvath dopóki nie zdobyli w tym sezonie. Eksperyment z w roli Andrea Pirlo na razie nie spada, to na pewno nie daje zrozumiałych wyników. Być może, z powrotem Marchisio przesunie się bliżej obcym bramy, skąd będzie działać gdzie bardziej niebezpieczne.

Wcześniej klub zawsze słynął praktycznie nieprzejezdne obroną, ale teraz już w trzech z pięciu ostatnich gier “Juventus” brakowało, a z rzutów rożnych poddały już trzy razy więcej niż za cały ubiegły rok. Niestety, Giorgio Chiellini na razie działa pośrednio.

Jednak wielkim rozczarowaniem ostatniego meczu powinno stać się to, jak drużyna wzięła się po gol. Bramkę Juventusu nie wyłaniał się z logiki meczu, ale wcześniej klub dobrze radził sobie z zadaniem “zamknąć” trudny mecz, kiedy udawało mu się wyjść do przodu. Tym razem “Inter” tylko przez dwie minuty, co może mówić nie tylko o zbiegu okoliczności, ale i zdobycie nowej “signore” utratę koncentracji w kluczowym momencie spotkania.

Być może po prostu sami zaczęli uważać, że “Juventus” teraz po prostu musi znieść wszystkich z rzędu z różnicą w trzy-cztery gole, ale, jeśli mogę zapytać, dlaczego? Tak, klub pokazuje, że ma duże pieniądze i on już jest w pokoju ze śmietaną piłkarskiego świata, gdzie serwowane jest kawior z szampanem, ale, jak w czasach pobytu w “Mediolan” powiedział Allegri, czasem trzeba zadowolić się kanapką z szynką.

Teraz “Juventus” znajduje się pod taką presją, pod jaką nie był przez długi czas. A teraz spójrzmy na wyniki pod innym kątem. Trzy zwycięstwa z czterech na starcie – wszystkie z drużynami z top-7 – nie jest tak źle, prawda? Remis z zauważalną przewagą na momenty przeciwko obowiązującego trzykrotnego zwycięzcy Ligi Europy – to normalne, prawda?

Pracy będzie dużo, ale przeszacowywaliśmy czy większość ekspertów zespołu? Na początku sezonu, chyba tak. Ale po tym, jak wszyscy rzucili się wpuszczać w “Juventus” krytyczne strzały, można śmiało powiedzieć, że teraz jest ich zbyt nie doceniają tego, aby uznać za polecenie .

Wiecej znajdziesz tutaj: strona www.xbuk.info