Děti – to je k nezaplacení, že máme v životě

Děti – to je k nezaplacení, že máme v životě! Věnujeme jim spoustu času, zdraví, nervů a sil, ano a peníze potřebuje značné. Ale my bychom, za žádných okolností, se dohodly, že vzdát se těchto příloh, protože tyto oblíbené, nezbedné, zábavné a poklady – to je naše štěstí.

O tom, v jakém prostředí bude vyrůstat a vychoval dítě, plánujeme ještě dlouho před jeho příchodem na světlo. Mentálně si představit, prostorný slunný pokoj, malou postýlku, plyšovou hračkami, tapety na plochu s hrdiny, barevný a veselý závěsy na oknech.

Životní realita nás vracejí na zem, a při vybavení dětského pokoje, nutí vzít v úvahu velikost místnosti, její osvětlení a dispozic, množství finančních prostředků, a skutečnost, že dítě roste velmi rychle. Dětský pokoj je samostatný svět, v němž každá maličkost, každá hračka, kresby na stěnách, každý kus nábytku – mají značnou hodnotu. Kombinace těchto zdánlivě bezvýznamných věcí, představují základy charakteru, tvoří základ duševní, mravní a tělesný rozvoj. Pro dítě, dětský pokoj je i školní třídu a hernu, tvůrčí dílny, ložnicí, prostor pro komunikaci s vrstevníky. Proto je při výběru nábytku pro děti, jsme speciální požadavky a přání na výrobci a prodejci.

V dnešní době, dětský nábytek je vyvíjen designéry, kteří obrátit s dětskými psychology, a teprve potom ji spouštějí do výroby. Protože každá fáze vývoje dítěte, se liší v jeho preferencích toho či onoho sadu barev a designových řešení. V různém věku, u dítěte různé vnímání prostoru a jeho pobytu v tomto prostoru. Dítě , bude zábavné a útulný v jasném interiéru, student se bude cítit pohodlně s nábytkem v pastelových odstínů, a teenager bude líbit barevnost a honosné barvy doplňků. Dítě bude líbit útulný koutek s měkkými hračkami, a školák naopak, minimum detailů a maximum volného prostoru. Kromě toho, čím starší dítě se stává, tím jeho právo samostatně spravovat designem své prostory.

Ať nám není nábytek pro děti, základní podmínkou správné volby – bezpečnost materiálů, z nichž je vyrobena. Při takovém předpokladu, jasnou jedničkou našeho výběru, je nábytek z přírodního dřeva. Přírodní dřevo – šetrné k životnímu prostředí a odolné materiál, ale nezapomeňte, že to nejdražší. Díky speciálnímu zpracování, přírodní dřevo, přestane být citlivé ke změnám vlhkosti a teploty. Nejlepší zástupci rostlin pro výrobu dětského nábytku je dub, buk, olše, bříza, javor.

Pokud jste chybí hotovost, pak nejlepším řešením bude dětský nábytek z kvalitního MDF profilu (angl. MDF – Medium Density Fiberboard), nebo dřevotřískové desky s minimálním obsahem (ukazatel kolem nuly). Pohodlné a v péči, různé druhy plastového nábytku z laminátu a melaminu. Skvěle vypadají rozložení modulů z MDF nebo dřevotřískové desky s barevnými plastovými komponenty.

V každém případě, je prodej kvalitního nábytku pro děti spolu s přítomností všech certifikátů zabezpečení a dokumentů, potvrzující shodu s přijatými standardy kvality. Druhý, neméně důležité kritérium pro výběr – bezpečnost nejen materiálů, ale i zařízení dětského nábytku. V interiéru místnosti dítě, musí být ostré rohy, křehké konstrukce, skleněné nebo zrcadlové dveře, prvky konstrukce, v nichž může uvíznout. Malé součásti a kování, musí mít spolehlivé uchycení, rozbitý až milimetrů. Postele, skříně, židle a stoly, musí být odolný a mít zvýšenou odolností. Vždyť u dítěte, jeho výklad dospělí definic, lehnout na postel – to znamená , otevřít dveře – házet otevřená, houpat se na židli – je možné a nutné. Stanovit všechny důležité maličkosti, protože děti jsou schopny se na nějaké “výkony”.

Dělejte rozhodnutí pečlivě a opatrně, že by vaše děti žili slunném a pestrém světě. Protože věří, že máma a táta – kouzelníci, kteří vytvářejí pro ně krásný a bezstarostný život. Rádi děti! Na oplátku budete mít radost a štěstí na celý život!
Sponzoruje: populární internetový obchod