Cena spálňového nábytku je závislá od nasledujúcich faktorov

Cena spálňového nábytku je závislá od nasledujúcich faktorov:

od výrobcu (dovoz nábytku drahšie domáce);
materiál (nábytok z dreva rôznych plemien najdrahšie);
od vývoja dizajnu (štandardným nábytkom lacnejšie, než je vyrobený na zákazku, určené najmä so zapojením známych návrhárov);
z výrobného procesu (nábytok, zákazku alebo ručne vyrobené čiastočne drahé “továreň” nábytok).
3

V žiadnom prípade nemajú šetriť na dobrú posteľ. Posteľ – kus nábytku, ktorý by mal byť vybraný na základe predovšetkým jeho kvality. “Nesprávne” posteľ môže viesť k závažným ochoreniam, vrátane ochorenia chrbtice.

Výber dodávateľa, uistite sa, ako nábytok, rýchly, spoľahlivý dodávka a montáž nábytku. Záruka na nábytok by mal byť daný výrobcom a montáži nábytku – pevné-predajcu. Obývacia izba – osoba doma, v miestnosti, kde sa hostia užívať a zhromaždiť celú rodinu. Krása a komfort miestnosti závisí na správnej voľbe nábytku.

V obývacej izbe by mal byť nielen pohodlné a krásne umiestnenie, ale aj funkčné. Ak je čas aktualizovať nábytku v obývacej izbe, potom sa budete musieť obrátiť to správna voľba. Je dôležité vziať do úvahy nielen moderných módnych trendov – móda je pravdepodobne zmení pred zmenou nábytku. Je dôležité pochopiť, ktorého účelom je váš obývacia izba.
Funkcia obývacej izby

Po prvé, čo žije vo vašej domácnosti cvaknutie? To je miestnosť, v ktorej plánovanej metódy rodina a priatelia s sviatku? Priestor pre celú rodinu pri krbe alebo v prednej časti televízora? To je miesto, kde môžete nerušene hovoriť s šálkou kávy či pohárom vína s kolegami alebo suseda? Alebo tak niečo, a druhá a tretia dohromady? V závislosti na zvolenom cieľmi a obývacieho nábytku pre ňu.

interiér obývacej izby

Výrobcovia nábytku z rôznych krajín investujú v slove “obývačke” je najviac iný význam. Obývacia izba súpravy rusky, poľsky, česky výrobcovia sa často skladajú z pohovkou, dve kreslá, konferenčný stolík a skrine stenou. Západoeurópske výrobcovia zvyčajne dopĺňajú obývačka jedálenský stôl.

Žijúci v dávnych dobách v domoch bohatých bola jediná miestnosť pre príjem hostí. Táto izba je vždy vedené v úplnom poriadku, vykazovala aby ho všetci videli luxusný tovar, v prípade, že rodina považovala za potrebné predviesť pred hosťami. V tejto miestnosti vhodné pohovka, kreslá, nízke tabuľky, vitríny, dekorácie.

interiér obývacej izby

V malom byte obývacia izba často kombinuje funkcie miesto pre prijímanie a spoločenská miestnosť pre rekreáciu a rodinné komunikácie. Ak je to možné, je rozdelený do zón: jedálenským kútom (jedáleň) a rekreačná oblasť. V tomto obývacej izbe je potrebná a jedálenským stolom a pohovkou s kreslami. Rekreačná oblasť, spravidla má svoj vlastný “stred”. To môže byť čokoľvek: krb, TV, nízky stolík. Okolo neho a umiestnil pohovky a pohodlné stoličky.

Veľmi malá izba neumožňuje situácie naplánovať tak, aby opticky oddelené posedenie z jedálne. Zachránený v takej situácii, jedálenské stoly transformátorov, pohodlné skladanie, ak je to nutné.
obývacia farebné riešenie

Ak je miestnosť malá, je rozumné zobraziť viac kúpiť svetlým nábytkom – to je opticky rozšíriť do obývacej izby. Tmavý nábytok je lepšie, aby sa zmestili do vnútra veľkej miestnosti.

nábytok dlyagostinoy

Ak je dom je často plný hostí, výber farieb vhodné používať obývacej izby v teplých farbách (oranžová, žltá, červená), čo vytvára dobrú náladu v miestnosti. V prípade, že obývacia izba je predovšetkým miestom odpočinku a relaxácie, stojí za to premýšľať o studené farby – modrá, zelená, modrá.

S farbou, môžete miestnosť rozdeliť do dvoch častí: jedáleň robené do legrace, šťastný, svetlé farby, a miesto pri krbe alebo televízore – v kľudnej chladu, ladenie na relaxáciu.

Nábytok do obývacej izby

Malá viacúčelová miestnosť je lepšie usporiadať zistiť viac v neutrálnej oblasti: béžová, šedá, olivový, smotana, strieborné tóny. Tieto farby zdať nudné na prvý pohľad. Ale na rozdiel svetlé akcenty, ako sú vankúše, keramické vázy, obrazy s prevahou tmavo červenej farby, je ľahké zmeniť celkový dojem z miestnosti. Zdanlivá Výhodou tohto spôsobu zdobenie obývacia izba je, že všetky tieto položky ľahko vymeniť, ak je to žiaduce, a miestnosť sa objaví v novej podobe.