Celta Vigo – Deportivo La Coruña

Bahrain F1 GP Auto Racing

Celta Vigo w domu Estadio Balaidos będzie się opłacać w niesławie ostatniej rundzie, który dostał twardą pogromem Villarreal. Ja też La Coruna, który z kolei dostał tradycyjne lanie Barcelony.

Celestes tym samym czasie nadal może pochwalić się doskonałą ostatnią formę. Šestizápasová porażki, wygrał cztery konkurencyjne mecze z rzędu i innego słynnego głowy Barcelony. Wszystkie Villarreal w ostatniej rundzie rozbił pięć goli na drobne kawałki. A potem było zbyt zawiodły nawet występy Celta czwartek w Lidze Europejskiej. Finał 2: 2 meczu z Ajaxem jest raczej straty, choć zespół miał dwa razy mocniej. Zresztą Celta pozostają niepokonani w Europie oraz z pięcioma Esperal Warszawa punktami na swoim koncie, który należy do drugiego miejsca.

Oddziały trener Eduard Berizzy chciałby wrócić do wygrania sposoby i przed własną publicznością odpokutować za haniebne wydajności Villarreal. Ale nie mogą liczyć na Fontas Hernandez Diaz. Natomiast powrót pomocnika Nemanja Radoja, które powinny odbyć się natychmiast obok innego pomocnika Wasse. W podstawowej konfiguracji powinny pokład i drugi gracz kluczem Iago Aspas.

Deportivo w ostatniej rundzie doznał również klęska. W Barcelonie otrzymała cztery gole, a tabela nie udało się szesnastym miejscu. Deportivo w tym sezonie jeszcze nie udało, to ma tylko dwa zwycięstwa w domu i dwa bezbramkowy rysuje. Szczególnie wszywka alkoholowa w Gliwicach równowaga zewnętrzna jest katastrofalne, jako jedyny zespół wciąż nie zdobył się na placach zabaw w konkursie!

Bilans jest równoważona wzajemne mecze. La Coruna w poprzednim sezonie udało się nawet do remisu na Estadio Balaidos i tym razem nawet nie bez szans. Będzie jednak musiał wykazać znacznie odważniejsze grę niż to, co zostało przedstawione na Camp Nou. Spotka while Fabri i Manuel Pablo.