Celková ložnice nálada vytvořené pomocí barev

Celková ložnice nálada vytvořené pomocí barev. Je důležité zvážit, co každá barva nese příslib a jak to ovlivní člověka. Například, žlutá a zelená naplněn optimismem a zmírnit únavu a odstíny modré – klid. Růžové a béžové tóny dávají pocit pohodlí a klidu. Pro malou ložnici je lepší použít světlé barvy – vytvářejí pocit prostornosti a svobody, a hlavní ložnice se lépe hodí syté barvy zobrazit více, které se přidávají do svého pohodlí.
2
Vážně, přijít k výběru postele. Je důležité, aby páteř vzala svůj přirozený tvar, a všechny svaly relaxovat a vychutnat si klid. Ukazuje se, že z hlediska Feng Shui, jak je postel a jakou formou odpočinku závisí na vašem osobním životě.

Není nutné často měnit postel, přesunout z místa na místo – vaše postel by měla být konstantní. Pokud se vy a váš manžel spí na rozkládací pohovce, denní prolomení životodárné cirkulaci qi energie.

Kulaté a oválné čelo, aby sexuální život více různorodých manžely, bude trojúhelníkový vztah dát maximálně vášně, ale spát na posteli může být hektický s opěradlem. Postel s zvlněné čelo postele podporuje relaxaci. Obdélník nese energie stálost, předpokládá se, že pár spí na posteli v zadní části tohoto formuláře nezmění navzájem. Takže výběru nábytek do ložnice, by měl tento problém pečlivě přiblížit.

Interiér ložnice

Jen zdobí interiér ložnice a kompletní závěsy. Správný materiál pro tento účel může být použit s ohledem na základní styl a tón ložnice. Například, organza, dá místnosti světlo a opticky zvětší prostor.

Chcete-li tyto závěsy sloužily po dlouhou dobu, je třeba vzít v úvahu rysy péče. Tato jemná a tenká tkanina z hedvábí smíchán s viskóza, který potřebuje ke svému zvláštní pozornost a jemnou péči. obsluhovat prášek pouze měkký, jemný, tenké jemné tkaniny. Maximální teplota vody – ne vyšší 30 až 40 let.

Při mytí rukou organza není třít, stlačte a otočte tkaninu pevně. Z tohoto důvodu, zředěná prášek v dostatečném množství vody a jemně mačkání tkaniny s rukama na obou stranách, odstraní nečistoty. Opláchnout v teplé vodě, bez kroucení, visící závěsy nad lázní, což umožňuje odtok vody. Pak můžete pověsit na suché. Při žehlení teplotu režimu železa umístit na “syntetické” režimu nebo zjistit více “hedvábí” Některé druhy organza nepotřebují žehlení, jednoduše zavěsit na okno ihned stechёt je vodou.

Každý sebeúcty ženu, se snaží a snaží, aby byl váš pohodlnější, protože je možné, že chce vrátit. Vzhledem k tomu, Angličané říkají – “není tam žádné místo jako doma.” Nebojte se, krásný neznamená drahé, můžete volat a designové mistrovská rukama. Ať se stane cokoliv, v první řadě začít se svými myšlenkami, nastavit sami na pozitivní a dobré nálady, aby se celý proces proběhl s duší.

Všimli jste si někdy, že v domě jsou vždy ty věci, které si absolutně nepoužívají, protože nepotřebujete a zahodit jako soucit? Nenechte si to ujít ostrý a vyhazovat odpadky. Nebo v nejlepším případě dát těm, kteří to skutečně zapotřebí. Neukládají dům tento odpadky, ano, je to skutečná koupit zde “plýtvání energií!” Uklidit dům od něj vezme nejen místo, ale také brání získávání nových věcí.