CAŁE fragmenty: Liberec – Zlin 0: 0-cie Shooters spali zespoły podzieliły punkty

Właśnie wylądował minimalne szanse zobaczyć fanów w 17. runda pojedynku ePojisteni.cz ligi między Liberec i Zlin. Remis 0: 0 i było całkiem logiczną konsekwencją. Strzelcy obu stron wydawało się, że pozostawał w stanie hibernacji. Liberec, który łączy się z kilku nowych zawodników w składzie, więc ma 12 miejsce jak najwięcej punktów Brna. Zlín pozostał na czwartym miejscu, trzy punkty wyprzedza Mlada Boleslav.

Piłkarze Liberec dohrávce związany w 17. rundzie ligi Zlín bez bramek. Strona główna Czechy Północne i rozciągnąć swoje oczekiwania do wygrania Premier League do siedmiu meczów i dwunastą w tabeli mają trzy punkty przewagi nad piętnastym miejscu schodzenia.Zlín w lidze bez porażki w czterech z pięciu ostatnich pojedynków z Liberca i od czwartego tracąc trzy punkty do trzeciego Sparty.

W pierwszej połowie było typowe oznaki rundzie otwierającej wiosna. Oba zespoły rozpoczęły ostrożnie i kłóci się z długo oczekiwana. Trener Slovan Trpišovský po radykalnej odnowy staffer umieścić w pierwszym składzie zaledwie pięć posiłków zimowych, w tym niedawnych przejęć Soucek i Liberec mowy był widziany nesehranost.

Zlin na początku łączy się lepiej i bardziej zagrożeni. Pierwszy Dubravka przypadkowo wyciągnął centrum prób Vukadinović w 32 minut, a następnie zwolniony tuż nad Diop. W 38 minucie one największe szanse „Szewcy” pierwszej połowie. Vukadinović znaleźć w wapiennej Fantiše, ale przeciwko bramki ściągnął do domu.

Po zmianie stron Slovan znacząco dodał.

W 53rdminut, trzymając się z daleka i zmusił Potočný pierwszy przyszedł do poważniejszego zabiegu. Liberec nasiliły presję, ale nie został przyjęty nawet 66 minut Breite i po hlavičkující Voltr którzy zmiatania bramkarza odwiedzić.

Slovan kurczowo swojego przeciwnika przed pole karne, jednak wykończenie okazało dlaczego razem z Jihlava najgorszym atakiem liga. Po cel akrobacyjne próbował strzelać przez głowy Ekpai jego próbę, jednak podkreślił, natychmiast.

Z dala trener Panik następnie sprawdź tutaj dwukrotnie w krótkim odstępie czasu i zastąpiona tłumił domu atakiem.trener Liberec ryzykował ostatni kwadrans umieścić trzeci Baros napastnik stan bezbramkowy już jednak nie zmieniło

zobacz

Start Dúbravka -. Coufal (C) Kúdela, Latka, Mikula – Soucek, breite – Voltr (86. Sevcik) Ekpai (81 Bartošák) Bartl (75 Baroš) -. Potočný

bar S. Dostal – Pazdera Jugas (C) Matejova, Gajic – V. Vukadinovič, Traore Živulić, Stipek (73 Kopečný) -. Fantiš (71 Holík) Diop (Hnaníček 89)