A správanie opačného pohlavia od správania knihe hrdinovia

Zdalo by sa, v čom je problém? Rovnako ako všetci ostatní, nájsť svoju spriaznenú dušu a žiť šťastne až do smrti, získať dobré. Len tu to nie je tak jednoduché. (Ak ste už dávno preč od útleho detstva, ale stále človek nemôže pochopiť, prečo nemôžete vytvoriť rodinu, prečítajte si článok “Hlavný dôvod, prečo žena nemôže vytvoriť dlhodobý vzťah s mužom a oženil)

Kým rovesníci sú stále v škole, aby komunikovať “všetko a nič” s opačným pohlavím, v každodennom živote psychológia vzdelávania, chôdza pre zábavné parky, oslavuje narodeniny, sat v sebe domov (v jazyku prísne vzdelávania, “pohrávate”), čo sme to robí? Doprava. Čítal knihy, hral na husle, atď., závisí od toho, kde v detstve sme dostali. Bez ohľadu na vzťah s opačným pohlavím, v škole alebo na vysokej škole, školské Plast v dĺžke 10 rokov, a z Batožiny na “rezervovať” a “rodičovská” koncepcia života (Tu si môžete kúpiť detské matrace), prechod k realite nie je jednoduché.

Niet pochýb o tom, knihy sú skvelé, ale našich klasikov známa po celom svete a mnoho cudzincov vzdelávania náš jazyk, konkrétne na čítanie nikolajeviča tolstého a Dostoevsky v origináli, a tam sú aj zahraničných autorov… Ľudia s čítaním naozaj (banaby.sk) duchovne obohatil, to sa stáva zaujímavé hovoriť, príjemné počúvať jeho dobre-dodáva reči bohatá na… (poznámka: článok Mila Alexandrova “Rétorika – ako presvedčiť ľudí so slovami” na stránke “Solárne ruky”) Ak nechcete vedieť, ako sa jasne Vyjadriť svoje myšlienky a majú problémy v komunikácii, bude to výrazne pomôcť vyriešiť tieto problémy), ALE! Ak rovesníkmi väčšinou komunikovať v slangu, ktoré sčítaný človek, nie zvyknutí sedieť na Internete (ako “lenivosť” a “preč od všetkého zla, ale budete bolieť oči”), alebo na prechádzku “vo dvore”, k obnove nie je tak jednoduché. Aj hanbí pred priateľom sa stáva, keď nie pochopiť význam niektorých slov. Tu opäť je tu pocit, že ste “nie je z tohto sveta”.

A správanie opačného pohlavia od správania knihe hrdinovia sa líši len nevýslovná, viac krát fanúšikov vyrobené z peria, biele rukavice a gule od nás preč. Áno, skvelé vedieť, literatúra a história, prijať a rešpektovať skúsenosti minulých generácií, ale aj na priamu aplikáciu “motívy z knihy” a “rodičovstvo tried” v živote, musíte mať veľkú múdrosť a celý čas robiť úpravy.

A potom – pevný úzky a dlhý rozhovor s človekom, ktorý vie všetko a neustále nalieva krásne vety a citáty, to je podobný Royal recepcia, kde by mal preukázať vedomosti, umenie správanie a komunikáciu, nie ukazuje, kto a kútiku svojej duše.

Tak, potrebujú byť jednoduchšie a byť schopný nielen hovoriť krásne, ale aj počúvať, keď druhý účastník povedal. Ale ako? To nie je tak jednoduché, aby sa “dostať sa z knihy” (rovnako ako virtuálna realita) na živých ľudí, keď sa pozriem do očí, a všimnite si všetky detaily, od držanie tela gesto, a čaká na pohľad alebo slovo. Žiadna odozva po 5 min., ale práve teraz, a nie mŕtvych monitora, kde môžete vidieť len fotografie, a v očiach žijúce osoby. Ťažké. Strach “robiť niečo, čo nie je tak,” odsťahoval z domu a v iných vzťahoch, vykonáva a sám nemá vzďaľovať. Mnohí ľudia sa zoznámiť na Internete. Nebude nikde od tohto, nový trend. Ako sa vyhnúť chybám? Prečítajte si článok “Virtuálne šťastie, alebo ako sa zoznámiť na Internete.”